Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Најк Јордан машки Чевли Јордан 6 Ретро DMP 2020 CT4954-007 Црна/Метален Злато

Најк Јордан машки Чевли Јордан 6 Ретро DMP 2020 CT4954-007 Црна/Метален Злато

DEN 9599.76
 

Производот е достапен
Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Првично објавена уште во јануари 2006 година, на Ер Џордан 6 Ретро "Дефинирање на Моменти" е, наводно, прави враќање на трговците на мало на почетокот на следната година.Облечени во неговиот луксузен и Црна Металик Златна боја шема.Оваа Ер Џордан 6 "DMP" ослободување ќе изгледа токму како оригиналот во кој Црна nubuck горниот дел со Металик Златно акценти на врвот проѕирен outsole.Фамозно инспириран од Мајкл Џордан германски sportscar, Ер Џордан 6 првично беше објавен во 5 colorways во 1991 година. Нејзините Retros одржување на иконите изглед со ажурирани материјали.Одликувајќи се со црна nubuck горниот контраст со метален злато акценти на јазикот, пета табот, и midsole, Ер Џордан 6 DMP јасно е една од најпосакуваните Ретро модели на сите времиња.Акции Број : CT4954-007. Боја : ЦРНА/ИЛИ ЗЛАТО.Мажите Јордан Ретро 6 "DMP" Црно/Металик Златно-Црна.

Кон својствата

Производи во категоријата