Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Најк Унисекс Кошарка Чевли

Најк Унисекс Кошарка Чевли

DEN 3815.28
 

Производот е достапен
Достапност

Од затворен судовите да отворен бетонски, Nike Air Max Infuriate III Спортски Чевли ви држи на вашиот врв.На средината на врвот кошарка чевли имаат трајни гумени outsole и на пат е изменета herringbone за влечење.На Nike Air Max Infuriate III Спортски Чевли има Max Воздух 180 пета за поддршка со тешко удирање влијанија.

Кон својствата

Производи во категоријата