Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 PC L&јас Winooski 1/8 Коси Цевка Reamer Дел НЕ 600.1250 .436 месо тело 6 Flute - JH1694LVR

2 PC L&јас Winooski 1/8 Коси Цевка Reamer Дел НЕ 600.1250 .436 месо тело 6 Flute - JH1694LVR

DEN 2112.00
 

Производот е достапен
Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEMS.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : NEWSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : 1/8" ДЕЛ НЕ. 600-12502 ПАРЧИЊА ВКЛУЧЕНИ ПО КУПУВАЊЕТО.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : L&ЈАС WINOOSKITHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB5-3-11-10.

Кон својствата

Производи во категоријата