Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Топ Пакет Понуда Засилен Kraft Хартија во Ролни, 48 x 300', Kraft (Пакување од 1 Тек)

Топ Пакет Понуда Засилен Kraft Хартија во Ролни, 48 x 300', Kraft (Пакување од 1 Тек)

DEN 1648.80
 

Производот е достапен
Достапност

Силен засилен хартија за завиткување и заштита на остри или тешки предмети.Пункција и солза отпорни засилен хартија.Бела поли засилен scrim надворешноста.Обезбедува заштита од влага, маснотии и масла. 48" - Засилен Kraft Ролни Хартија.Силен засилен хартија за завиткување и заштита на остри или тешки предмети.Пункција и солза отпорни засилен хартија.Бела поли засилен scrim надворешноста.Обезбедува заштита од влага, маснотии и масла.

Кон својствата

Производи во категоријата