Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Партнери Бренд PKPS182450 Kraft Лист Хартија, 50#, 18 x 24, Kraft (Пакет на 1000)

Партнери Бренд PKPS182450 Kraft Лист Хартија, 50, 18 x 24, Kraft (Пакет на 1000)

DEN 2527.44
 

Производот е достапен
Достапност

100 проценти рециклирани.Достапни во 50 lb.Снопови.Пред-намалување на листови направи пакување униформа производи полесно. 18 инчен x 24 инчен - 50# Kraft листови хартија.Пред-намалување на листови направи Пакување униформа производи полесно. 100 проценти рециклирани.Достапни во 50 lb.Снопови.Удобен пре-сече листови се направи пакување униформа производи полесно.Совршен за завиткување кутии и парцели.Се користи како неважечки се пополни да се заштити кршливи предмети во текот на движењето или пакување.Одлично за уметности и занаети, постери, цртежи и повеќе!.

Кон својствата

Производи во категоријата