Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Топ Пакет Понуда Kraft Хартија во Ролна, 30#, 48 x 1,200', Kraft (Пакување од 1 Тек)

Топ Пакет Понуда Kraft Хартија во Ролна, 30, 48 x 1,200', Kraft (Пакување од 1 Тек)

DEN 2615.76
 

Производот е достапен
Достапност

Одличен за завиткување кутии, делови или за раслојување.Изработени од 100% рециклиран материјал.Био-degradable.Околу 1.200 лица нозе по ролна. 48" - 30 lb.Kraft Ролни Хартија.Одличен за завиткување кутии, делови или за раслојување.Изработени од 100% рециклиран материјал.Био-degradable.Околу 1.200 лица нозе по ролна.

Кон својствата

Производи во категоријата