Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
КУТИЈА САД BKP4850BK Обоени Kraft Хартија, 50#, 48, Црна

КУТИЈА САД BKP4850BK Обоени Kraft Хартија, 50, 48, Црна

DEN 4626.96
 

Производот е достапен
Достапност

Тешка категорија на хартија е еластични да плаче и punctures.Се користи за огласни табли, уметнички проекти, покривки за маса и банери.Едната страна е мазна кој е идеален за чувствува пенкала и цртање; другата страна има текстура површината која се справува со креда и бои.Рециклираат.Околу 720' на Рол. 48 инчи - 50# Црна kraft ролни хартија.Издржливи и разноврсна kraft хартија е совршен за широк спектар на уметноста и прикажување на проекти.Тешка категорија на хартија е еластични да плаче и punctures.Се користи за Огласни табли, уметнички проекти, покривки за маса и банери.Едната страна е мазна кој е идеален за чувствува пенкала и цртање; другата страна има текстура површината која се справува со креда и бои.Рециклираат.Околу 720' на рол.

Кон својствата

Производи во категоријата