Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Партнери Бренд PKPPC1850 Поли Обложени Kraft Хартија во Ролна, 50#, 18 x 600', Kraft

Партнери Бренд PKPPC1850 Поли Обложени Kraft Хартија во Ролна, 50, 18 x 600', Kraft

DEN 734.40
 

Производот е достапен
Достапност

Совршен за завиткување на метални предмети. 10# сјај слој, од една страна.Направени од 50# богородица Kraft хартија.Земја на потекло : сад. 18 инчен - поли обложени Kraft ролни хартија.Поли обложени Kraft хартија штити производи од вода, масло, прашина и маснотии штета.Совршен за завиткување на метални предмети. 10# сјај слој, од една страна.Направени од 50# богородица Kraft хартија.

Кон својствата

Производи во категоријата