Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Топ Пакет Понуда Kraft Хартија во Ролна, 40#, 12x 900', Kraft (Пакување од 1 Тек)

Топ Пакет Понуда Kraft Хартија во Ролна, 40, 12x 900', Kraft (Пакување од 1 Тек)

DEN 484.80
 

Производот е достапен
Достапност

Одличен за завиткување кутии, делови или за раслојување.Изработени од 100% рециклиран материјал.Био-degradable.Околу 900 метри по ролна. 12" - 40 lb.Kraft Ролни Хартија.Одличен за завиткување кутии, делови или за раслојување.Изработени од 100% рециклиран материјал.Био-degradable.Околу 900 метри по ролна.

Кон својствата

Производи во категоријата