Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Топ Пакет Понуда Kraft Хартија во Ролна, 50#, 60 x 720', Kraft (Пакување од 1 Тек)

Топ Пакет Понуда Kraft Хартија во Ролна, 50, 60 x 720', Kraft (Пакување од 1 Тек)

DEN 964.80
 

Производот е достапен
Достапност

Одличен за завиткување кутии, делови или за раслојување.Изработени од 100% рециклиран материјал.Био-degradable.Околу 720 метри по ролна. 60" - 50 lb.Kraft Ролни Хартија.Одличен за завиткување кутии, делови или за раслојување.Изработени од 100% рециклиран материјал.Био-degradable.Околу 720 метри по ролна.

Кон својствата

Производи во категоријата