Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Pacon PACMMK09250 Додатен Хартија, Широк Правило, 8 x 10.5, Бела, 150 Листови

Pacon PACMMK09250 Додатен Хартија, Широк Правило, 8 x 10.5, Бела, 150 Листови

DEN 236.16
 

Производот е достапен
Достапност

Додатен квалитет на хартија за да се задоволат вашиот дом и да се училница потреби. 3/8 инчи. 3-Дупка удирани со тупаници.Мерките 8" x 10.5"; вклучува 150 листови.Рециклираат.Додатен квалитет на хартија за сите на вашиот дом и канцеларија потреби.Мазна Бела хартија е управуван од двете страни, има црвено маргина и е 3-дупка удирани со тупаници. 3/8", широк правило.Мерките 8 инчен x 10.5".вклучува 150 листови.

Кон својствата

Производи во категоријата