Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Топ Пакет Понуда Богородица Kraft Хартија во Ролни, 40#, 36 x 900', Kraft (Пакување од 1 Тек)

Топ Пакет Понуда Богородица Kraft Хартија во Ролни, 40, 36 x 900', Kraft (Пакување од 1 Тек)

DEN 2351.76
 

Производот е достапен
Достапност

Богородица Kraft Хартија често се користи поради нејзината голема сила.Висок абење отпор и пука сила.Одлична за употреба за завиткување, како и за бои маскирање, кат заштита и палети interleaving.Раздавам со Ролна Хартија Секачи. 36" - 40 lb.Богородица Kraft Ролни Хартија.Богородица Kraft Хартија често се користи поради нејзината голема сила.Висок абење отпор и пука сила.Одлична за употреба за завиткување, како и за бои маскирање, кат заштита и палети interleaving.Раздавам со Ролна Хартија Секачи.

Кон својствата

Производи во категоријата