Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Партнери Бренд PKP3060 Kraft Хартија во Ролни, 60#, 30, Kraft

Партнери Бренд PKP3060 Kraft Хартија во Ролни, 60, 30, Kraft

DEN 1549.92
 

Производот е достапен
Достапност

Изработени од 100 проценти рециклирани материјали.Био-degradable.Околу 600 метри по Ролна.Земја на потекло : сад. 30 инчен - 60# Kraft ролни хартија.Одличен за завиткување кутии, делови или за раслојување.Изработени од 100 проценти рециклирани Материјали.Био-degradable.Околу 600 метри по ролна.Се користи во обвивката, interleaving или голема како неважечки се пополни.Совршен за завиткување кутии и парцели.Се користи како неважечки се пополни да се заштити кршливи предмети во текот на движењето или пакување.Одлично за уметности и занаети, постери, цртање и многу повеќе!.

Кон својствата

Производи во категоријата