Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Про Goleem Бебе Мека Minky Точка Ќебе со Сатен Поддршка за Денот на Вљубените Бебе Подарок за Момчиња и Девојчиња (Црна, 30 x 40)

Про Goleem Бебе Мека Minky Точка Ќебе со Сатен Поддршка за Денот на Вљубените Бебе Подарок за Момчиња и Девојчиња

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сатен. 【Пакет и големина】 : 1 бебе ќебе вклучени.Неразвиената ќебе мерки 30"x40" Готови подарок пакет кутија. 【Се заштити Коса】 : Сатен ткаенина го намалува триењето која помага во спречување на frizzy knotty испреплетени коса, коса кршење и ќелавост. 【Премиум материјали и лесно се грижи】 : Направен од високо-квалитет здрав материјал кој мека.Совршен за деликатната бебешка кожа.Машина за миење на располагање.Без брчки, Не исчезнува, Без пролевање, Не pilling. 【2-слој дизајн】 : 1 слој направен од minky точка ткаенина и 1 слој направен од свилен сатен може да направи вашето бебе поудобно. 【Мулти-користете】 : може да се користи за спиење, шетач, креветчето, туш, канцеларија и така натаму.Одличен подарок за бебето, возрасни како и нашите кожен пријател.Про Goleem обезбедува сатен бебе ќебе во 7 бои.Едната страна е minky точка ткаенина која е ултра мека.На другата страна е за сите сатен која е мазна.Одличен подарок за новороденче, доенче и дете.Измијте Инструкции : . 1 Мијат пред употреба. 2 Нежен циклус на ниска температура. 3 не кајгана или железо.Како на сликата покажува, ќебе може да се користат на многу начини.За да ги заштити бебињата од ветар или студенило во долго време, времето на патување и за кратко време шетач време.Исто така, голем користи во креветчето или деца кревет.Дефинитивно одличен подарок за бебиња.Повеќе функции се чека за вас да се најде!.

Кон својствата

Производи во категоријата