Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BedStory Перници Кралицата Големина 2 Пакет, Дише Гел-Исполнет Рендан Мемориска Пена Перниче за Врат и Рамена Болка, Пренослив Перница Опфаќа, Прилагодливи за Страна Гр

BedStory Перници Кралицата Големина 2 Пакет, Дише Гел-Исполнет Рендан Мемориска Пена Перниче за Врат и Рамена

DEN 1439.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Подобра Поддршка】На поединечни парчиња пена се движат самостојно, дозволувајќи им на перница да биде moldable.Можете да sculpt тоа многу како надолу перница—тоа ќе смена и промена во било форма сакаш, спречување на неа од дното под тежината на вашата глава. 【Задржи Ладење】Гел-исполнет мемориска пена, може да се чува на телесна температура надолу потоа им помогне на поттикне влезот во повеќе подмладителен фази на спиењето.Со 3% екстра overlength влакна, на перници може да остане мека, дури и во студена зима. 【Дише Спиење】Рендан мемориска пена е повеќе дише од традиционалните мемориска пена, и дише перница пополнување тип ќе им овозможи на топол воздух за да избега, додека се заменува со свежа, ладен воздух.Околните мрежа дизајн не само што не е елегантна, но забрзува струење. 【Безбедно и Лесно Користење】Bed Story рендан мемориска пена перници понуда прилагодливост со zippered отворање на надворешниот и внатрешниот перница покрива, што ги прави полесно да се отстрани и да се исчисти.Перница опфаќа се, исто така, OEKO-ONDA потврдена, која е противалергиски и кожа-пријателски. 【Сигурни Да се Купи】Овие рендан мемориска пена перници мерка 17" x 26".Ве молиме пената и воздухот од 24 часа по отворањето да се добие целосна дебелина и веднаш исчезнува мирисот.За било какви прашања, слободно контактирајте со нас.

Кон својствата

Производи во категоријата