Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sur La Табела Persimmon Карирани Лен Салфетки М-49640 CH ЈП, Сет од 4

Sur La Табела Persimmon Карирани Лен Салфетки М-49640 CH ЈП, Сет од 4

DEN 599.76
 

Производот е достапен
Достапност

Заличи секоја прилика со нашите ексклузивни лен салфетки.Машина перат за лесно чистење, тие се стилски прилог на секоја маса.Сет вклучува четири салфетки.brbr A софистицирани прилог на било кујна, лен поседува елегантен едноставност која претстава која сама по себе како формално, забавни и секојдневно јадење.brbr Each парче е пре-shrunk и ензим-изми за пердув-мека текстура и релаксирана drape.Заличи секоја прилика со нашите ексклузивни лен салфетки.Машина перат за лесно чистење, тие се стилски прилог на секоја маса.Сет вклучува четири салфетки.brbr A софистицирани прилог на било кујна, лен поседува елегантен едноставност која претстава која сама по себе како формално, забавни и секојдневно јадење.brbr Each парче е пре-shrunk и ензим-изми за пердув-мека текстура и релаксирана drape.

Кон својствата

Производи во категоријата