Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
AdjustableLaptop Биро Пренослив Лаптоп Биро Мемориска Пена Круг Биро Поддржува Лаптопи До To15.8 Инчи

AdjustableLaptop Биро Пренослив Лаптоп Биро Мемориска Пена Круг Биро Поддржува Лаптопи До To15.8 Инчи

DEN 792.00
 

Производот е достапен
Достапност

Мали димензии, мала тежина, пренослив.Тоа може да биде ставен на колена и јоргани.Тоа може да се користи во автомобил, на троседот и на отворено.Преголеми круг биро дизајн одлично за занаети, читање и користење на глувчето.На неговата површина трајни и здрав изградба за да се спречи нула и да се носат.Можете лесно да се направи да работи за вас училници, домови, канцеларии и повеќе.Опис : Материјал : густина одбор, пена честички, краток кадифен.Производ големина : 40x34x5cm/15.8x13.4x2in Packaging големина : 41x35x7cm/16.2x13.8x2.8in Product тежина : 0.8 kg Packaging тежина : 1.2 kg Colour : Brown Features : Мали димензии, мала тежина, portable It може да биде ставен на колена и јоргани.Тоа може да се користи во автомобил, на троседот и на отворено.ЛАПТОП КРУГ БИРО : Преголеми круг биро дизајн одлично за занаети, читање и користење на mouse MEMORY ПЕНА УДОБНОСТ : Кул и удобно дизајн изграден со мемориска пена cushion FITS ЛАПТОПИ : Поддржува лап-топ компјутери 15 инчи или smaller WIDE ПОВРШИНАТА : се Дава здрав површината за занаети, пишување, читање, или работат во bed MANY КОРИСТИ : Совршена Големина Како Круг Биро Перница, ТВ Послужавник, Кревет, Маса, Етапни Биро За Лаптоп, Лаптоп Послужавник, Етапни Биро Стојат, Лаптоп Круг Биро, Лаптоп Кревет, Маса, Преносни Биро, Деца Круг Маса или Стол Tray Package Вклучуваат : 1 PC Круг Desk LIGHTWEIGHT & ПРЕНОСНИ - Нашиот круг биро носител е исклучително лесен.

Кон својствата

Производи во категоријата