Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лаптоп Биро Круг Табела со iPad Слот, Преносни Количка за Голем Кревет Фах Мултифункционален Мрзливи Лаптоп Маса за Јадење Појадок, Работење, Читање, Гледање Филм на ?

Лаптоп Биро Круг Табела со iPad Слот, Преносни Количка за Голем Кревет Фах Мултифункционален Мрзливи Лаптоп

DEN 1002.96
 

Производот е достапен
Достапност

МАТЕРИЈАЛ ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина -Лаптоп Кревет Табела е направена од МЕДИЈАПАН цврсто дрво честички одбор, безбеден и еколошки.Вграден-во i Pad стои мило за задржување на i Pad, kindle, мобилни телефони, таблети, пенкала и сл.Површина е мазна, безбедно, не е лесно да се водат, отпорно на гребење, високи-температура отпорни; додека нозе се изработени од алуминиум цевка со прав-обложени заврши, повеќе силни и цврсти, криви ергономски tabletop наменета за седење.Специјален дизајн : црн брусен мазна маса врвот, зголемување на должината и ширината на масата, тоа е можно да се одржи на компјутер и разни предмети. *Табелата може да биде изгребани или оштетени за време на транспортот.Производ тежина : 4.ЛЕСНО ДА се СВИТКА НАДВОР лаптоп биро со еден умен виткање дизајн им овозможува на нозе да се свитка стан, па лесно можете да го стави зад врата или агол од дома, кога не е во употреба.Голем Кревет Фах Количка за Преносни Мултифункционален Лаптоп Биро Мрзливи Лаптоп Table Features : На ергономски дизајниран криви одморите спречува градите непријатност, тркалезна маса агол дизајн, анти-bumping и побезбедно.Оваа табела ќе трае за цел живот.Производ во боја : црна.Таква голема големина одговара на 11-17" лаптоп компјутери, исто така, со простор за помош на глувчето.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЛАПТОП КРУГ БИРО - Преносни Круг Биро делува како мултифункционален табелата во секојдневниот живот, може да се користи како лаптоп работна станица, лаптоп табела за кревет, детски кревет, маса, мини пишување маса, положба табела за канцелариска работа, лаптоп каучот маса, книга/таблет маса, пикник маса.На картичка дизајн може да се користи за да се одржи мобилни телефони, таблети, пенкала и сл.ЕКСТРА ГОЛЕМИ SIZE - големината на лаптоп биро е 23.7x11 инчи (60x 40 x 28 см)Пакување големина : 26 x 17.5 x6 cm)поле на примена : Количка за Преносни биро ќе ви донесе convience во Кревет, Дневна Соба, Подот, Каучот, Троседот, Кампување, Dorm Кревет,Училиште (Внатрешна/ Надворешна)., ослободување на вашите раце и правење на видео разговор повеќе погодно.Опис : Име на Производ : Виткање мрзливи лаптоп биро.Задебелена 12mm еколошки-пријателски табела врвот плоча, стабилна структура, носат-отпорни, и отпорно на гребење, водоотпорен и мирис за слободни.НЕ се ЛИЗГА на ДНОТО ДИЗАЈН - челик метри се покриени со Животната средина Тешко Пластични Потковица Форма влошки за добар анти-лизга ефект, да ги задржи вашиот лаптоп безбедно додека навалена, и да ви обезбеди удобност и стабилност додека се користат.Производ големина : 23.Откако тоа се случи, ве молиме контактирајте со нас со слика на производот во времето.Нема потреба да го инсталирате, го отвори и да го користите, по што доби овој производ.Пакет се Вклучени : 1x виткање мрзливи компјутер табела.4 инчи (66x 44.Нозе Направи : Животната средина Тешко Пластични [Потковица Нозе Облик]Лесно да се свитка, продавница против ѕид, нема простор.Материјал : висок квалитет дебели челични цевки, црн брусен лим.Пространа десктоп може да се задржи вашиот омилен пијалок на дофат.

Кон својствата

Производи во категоријата