Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Dinmmgg Лаптоп Табела за Кревет, Виткање Фах Маса, Етапни Биро Преносни Кревет Послужавник, Етапни Табела Големи, Големи Мултифункционален Мрзливи Круг, за Работа/Пишу

Dinmmgg Лаптоп Табела за Кревет, Виткање Фах Маса, Етапни Биро Преносни Кревет Послужавник, Етапни Табела Големи,

DEN 287.76
 

Производот е достапен
Достапност

На ергономски дизајниран криви одморите спречува градите непријатност, тркалезна маса агол дизајн, анти-bumping и побезбедно.Задебелена 12mm еколошки-пријателски табела врвот плоча, стабилна структура, носат-отпорни, и отпорно на гребење, водоотпорен и мирис за слободни.На картичка дизајн може да се користи за да се одржи мобилни телефони, таблети, пенкала и сл., ослободување на вашите раце и правење на видео разговор повеќе погодно.Нозе Направи : Животната Средина Тешко Пластични [Потковица Нозе Облик].Лесно да се свитка, продавница против ѕид, нема простор.Опис : Име на Производ : Виткање мрзливи лаптоп биро.Производ во боја : црна.Производ тежина : 4.6 фунти.Материјал : висок квалитет дебели челични цевки, црн брусен лим.Специјален дизајн : црн брусен мазна маса врвот, зголемување на должината и ширината на масата, тоа е можно да се одржи на компјутер и разни предмети.Функција : Може да се користи како компјутер биро, трпезариска маса, кревет табела.Производ големина : 23.6x15.7x11 инчи (60x 40 x 28 см) Пакување големина : 26 x 17.5 x2.4 инчи (66x 44.5 x6 cm) поле на примена : Количка за Преносни биро ќе ви донесе convience во Кревет, Дневна Соба, Подот, Каучот, Троседот, Кампување, Dorm Кревет,Училиште (Внатрешна/ Надворешна).Пакет се Вклучени : 1x виткање мрзливи компјутер табела.

Кон својствата

Производи во категоријата