Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Модерната Вдлабнати Осветлување 25W-40W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Downlights Triac Dimmable CRI 90 КОЧАН Вдлабнати Таванот Светла Затворен 3000K-6000K Рефлектори Дневна Соба и Бања Вод?

Модерната Вдлабнати Осветлување 25W-40W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Downlights Triac Dimmable CRI 90 КОЧАН Вдлабнати

DEN 2753.28
 

Производот е достапен
Достапност

★ Извор на светлина : Користете 25 W,30 W,35 W,40 W КОЧАН LED чип,полн светлосен флукс 90lm/w (LM) излез за да целосно да светне кујни, дневни соби, спални, јадење соби, бања, на состанокот соби, канцеларии, ходници.Извор на светлина. ★ Dimmable : Оваа светилка користи SCR затемнување, осветленост и stepless затемнување, компатибилен со мејнстрим нежните и затемнување системи.На затемнување е мазна и затемнување на процесот не треперење.(Dimmer : Нема). ★ Висока Боја Рендерирање - CRI≥90, температура на бојата : 2700 K топла светлина,3000 K топла светлина , 4000 K неутрална светлина , 6000 K белата светлина, обезбедување на светли, јасни бои за целата внатрешна амбиентална светлина на станбен и деловен простор.Едноставен и лесен за инсталација : Нема потреба за мачна процес, тоа може да биде инсталирана во неколку минути.Со комплетен сет на инсталација делови и прибор, стандардот база ви овозможува лесно да го инсталирате во различни позиции во собата.Широк спектар на апликации : Тоа може да се поврзуваа со многу места за да се задоволат потребите на различни апликации во кујни, дневни соби, спални соби, бањи, работни места, ресторани, хотели, луксузни апартмани, салони, јавни површини, како и активности на отворен простор.Почитувани купувачи, ви благодариме за посетата на нашата GWNFT осветлување продавница : имаме практични и иновативни светилки и топол и професионална услуга став, ве молиме изберете еден од вашите омилени светилки да се однесе дома!Тип : Вдлабнати тавански Светилки/вградна светилка/spotlights Material : aluminum Power : 25 W,30 W,35 W,40 WColor температура : 2700 K топла светлина,3000 K топла светлина , 4000 K неутрална светлина , 6000 K белата light Color рендерирање индекс : CRI 90 Input напон : AC110-240 VLighting извор : LEDLumens : 90-100lm/w (LM)Чип : COBDimmer : None Size : Дијаметар : 18cm, Инсталација длабочина : 19.4 cm,Монтирање на решетка : 16cm Waterproof оценка : IP40 Package се Вклучени : 1*таванот панел light After-продажба гаранција : Почитувани клиенти, ако имате било какви прашања, можете да пратите e-mail на нас.Имаме кадар за онлајн услуги 24 часа на ден, а ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор!.

Кон својствата

Производи во категоријата