Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Модерната Вдлабнати Осветлување 5W-30W LED Downlights 3000K-6000K Круг Анти-отсјај КОЧАН Вдлабнати Таванот Светла Затворен Коридор Aisle Осветлување 15°-60 Слободни Фокус Retrofit вград

Модерната Вдлабнати Осветлување 5W-30W LED Downlights 3000K-6000K Круг Анти-отсјај КОЧАН Вдлабнати Таванот Светла

DEN 1081.20
 

Производот е достапен
Достапност

☆[Идеален таванот светлина] - Материјал : висок квалитет на алуминиум, боја : бела, лесно да го инсталирате, вградени инсталација, убава, стилски, ,15°-60° бесплатно зум. ☆[Извор на светлина] -модерна таванот светилка усвојува LED чип, висока осветленост, светла боја, 2 боја температури, Топла светлина, Бела светлина, за да ви овозможи со избор, висока светлина ефикасност и удобно око за заштита може да помогне да се осветлат сите потребни на осветлување Област. ☆[SHOW ПРИРОДНА БОЈА] : Позитивни бела светлина, 75 Ra, неутрална светлина 80 Ra, топло бела светлина, 85 Ra, Боја Рендерирање Индекс, обезбедува близина на сончева светлина квалитет светлина за вистинската боја рендерирање и конзистентност во вашиот дом, покажуваат природна боја повеќе vibrantly.Едноставен и лесен за инсталација : Нема потреба за мачна процес, тоа може да биде инсталирана во неколку минути.Со комплетен сет на инсталација делови и прибор, стандардот база ви овозможува лесно да го инсталирате во различни позиции во собата.Широк спектар на апликации : Тоа може да се поврзуваа со многу места за да се задоволат потребите на различни апликации во кујни, дневни соби, спални соби, бањи, работни места, ресторани, хотели, луксузни апартмани, салони, јавни површини, како и активности на отворен простор.Почитувани купувачи, ви благодариме за посетата на нашата GWNFT осветлување продавница : имаме практични и иновативни светилки и топол и професионална услуга став, ве молиме изберете еден од вашите омилени светилки да се однесе дома!Производ information Material : висок квалитет aluminumsize : 5 W/7 W : Површински дијаметар 90mm X Монтажа големина 70-80mm X Висина 70mm10 W/15 W : Површински дијаметар 115mm X Монтажа големина 90-105mm X Висина 100mm20 W/30 W : Површински дијаметар 145mm X Монтажа големина 120-135mm X Висина 120mm Light извор : КОЧАН chip Color температура : Топла светлина , Бела light Voltage : 110 V~220 V (вклучувајќи го и)Стил : модерна style Space : дневна соба, спална соба, студија, балкон, ресторан, кафе, клуб, aisle, модел room Whether извор на светлина светлосен извор : со светлина source Package се Вклучени : 1*таванот панел light After-продажба гаранција : Почитувани клиенти, ако имате било какви прашања, можете да пратите e-mail на нас.Имаме кадар за онлајн услуги 24 часа на ден, а ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор!.

Кон својствата

Производи во категоријата