Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Модерната Вдлабнати Осветлување 15W-30W Затемнување LED Вдлабнати Downlights 30° Прилагодување Светилка Главата Круг Висока Осветленост Вдлабнати Таванот Светлина CRI 80 КОЧ?

Модерната Вдлабнати Осветлување 15W-30W Затемнување LED Вдлабнати Downlights 30° Прилагодување Светилка Главата

DEN 1252.56
 

Производот е достапен
Достапност

♠ Имаат ист извор на светлина : Користете КОЧАН LED чип,полн светлосен флукс 90-100lm/w (LM) излез за да целосно да светне кујни, дневни соби, спални, јадење соби, бања, на состанокот соби, канцеларии, ходници.Извор на светлина. ♠ Имаат ист Dimmable : непречено затемнување капацитет(5%-100% ) ви овозможува да го контролирате целиот амбиент на вашиот простор и ги зачувате енергијата со современите нежните.не треперење, потпевнува и pausing.Вградна светилка може да се dimmable. ♠ Имаат ист LED Вдлабнати таванот светилка ,со 90% заштеда на енергија ,1 W LED= 6 W халоген крушка, , Без УВ или IR зрачење。.Едноставен и лесен за инсталација : Нема потреба за мачна процес, тоа може да биде инсталирана во неколку минути.Со комплетен сет на инсталација делови и прибор, стандардот база ви овозможува лесно да го инсталирате во различни позиции во собата.Широк спектар на апликации : Тоа може да се поврзуваа со многу места за да се задоволат потребите на различни апликации во кујни, дневни соби, спални соби, бањи, работни места, ресторани, хотели, луксузни апартмани, салони, јавни површини, како и активности на отворен простор.Почитувани купувачи, ви благодариме за посетата на нашата GWNFT осветлување продавница : имаме практични и иновативни светилки и топол и професионална услуга став, ве молиме изберете еден од вашите омилени светилки да се однесе дома!Производ : LED светлото на рефлекторите / downlight Material : aluminum Power : 12 W, 20 W, 30 WColor температура : 3000 K , 4000 K , 6500 KColor рендерирање индекс : CRI 80 Input напон : AC110-240 VLighting извор : LEDLumens : 90-100lm/w (LM) Dimmable : 0-10 V dimming Chip : COBDiameter*height15 W : 115mm20 W : 115mm30 W : 135mm Cutting големина : 15 W : 95mm30 W : 115mm Life век : 30000 HPackage се Вклучени : 1 LED светлото на рефлекторите/downlight After-продажба гаранција : Почитувани клиенти, ако имате било какви прашања, можете да пратите e-mail на нас.Имаме кадар за онлајн услуги 24 часа на ден, а ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор!.

Кон својствата

Производи во категоријата