Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Модерната Вдлабнати Осветлување 8W LED Вдлабнати Downlights 650 Лумен КОЧАН Таванот Светлата Дома Бања Светла 3000K IP65 Водоотпорен Вдлабнати Светла Затворен Кујна, Спална со?

Модерната Вдлабнати Осветлување 8W LED Вдлабнати Downlights 650 Лумен КОЧАН Таванот Светлата Дома Бања Светла

DEN 1272.24
 

Производот е достапен
Достапност

♠ Имаат ист извор на светлина : Користете 8 W LED чип, полн светлосен флукс 650 LM излез целосно да светне кујни, дневни соби, спални, 80, јасни бои за целата внатрешна амбиентална светлина на станбен и деловен простор. ♠ Имаат ист висока Боја Рендерирање - CRI ≥80, јасни бои за целата внатрешна амбиентална светлина на станбен и деловен простор.Температура на бојата : 3000 K топла светлина. ♠ Имаат ист децата соба вградна светилка осветлување : здрава осветлување, се грижат за семејството, здравјето, не сина светлина опасност, без stroboscopic опасност, без отсјај опасност.Едноставен и лесен за инсталација : Нема потреба за мачна процес, тоа може да биде инсталирана во неколку минути.Со комплетен сет на инсталација делови и прибор, стандардот база ви овозможува лесно да го инсталирате во различни позиции во собата.Широк спектар на апликации : Тоа може да се поврзуваа со многу места за да се задоволат потребите на различни апликации во кујни, дневни соби, спални соби, бањи, работни места, ресторани, хотели, луксузни апартмани, салони, јавни површини, како и активности на отворен простор.Почитувани купувачи, ви благодариме за посетата на нашата GWNFT осветлување продавница : имаме практични и иновативни светилки и топол и професионална услуга став, ве молиме изберете еден од вашите омилени светилки да се однесе дома!Тип : Вдлабнати тавански Светилки/вградна светилка/spotlights Material : aluminum Size : Дијаметар : 8.6 cm, Инсталација длабочина : 7.7 cm, Монтирање на решетка : 7cm-Номинална моќност : 8 W-Напон : 110v-240v-извор на Светлина : ЛЕД-Боја температура : 3000 K топла светлина-Светилка тело боја : бела-Стил : модерна, european Package се Вклучени : 1*таванот панел light After-продажба гаранција : Почитувани клиенти, ако имате било какви прашања, можете да пратите e-mail на нас.Имаме кадар за онлајн услуги 24 часа на ден, а ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор!.

Кон својствата

Производи во категоријата