Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ABN Шрафцигер Држачот за Ѕид Алатка Организатор Шрафцигер Организатор, Сино – Алуминиум Алатка Носителот Железнички и 14 Клипови

ABN Шрафцигер Држачот за Ѕид Алатка Организатор Шрафцигер Организатор, Сино – Алуминиум Алатка Носителот Железнички

DEN 287.28
 

Производот е достапен
Достапност

СЕ ОРГАНИЗИРААТ : ги Преземе сите алатки што имаат врска наоколу и да го користите ABN Сина Алатка Носителот Алатка за Управување за да се постигне крајната организација.ПРОДАВНИЦАТА за ПОВЕЌЕ АЛАТКИ : Продавница долго, кратко, stubby, или офсет screwdrivers, spanner, екстензии, ratchets, клешти, брзина оптоварување битови, лопата битови, вежба битови, и други мали алатки; Оваа алатка кутија организатор е 16.5" x 1.2" инчи (41.9 cm x 3cm) да ги собере сите; Клипови се дизајнирани за да најдобро одговара screwdrivers.Се КОРИСТИ НАСЕКАДЕ : Организирате вашите лента со алатки, висат на вашиот pegboard, монтирање на било која површина со вклучен монтажа, завртки, поставете го на вашиот workbench, или да ги чуваат во фиока; Повеќенаменски за универзална алатка за складирање; Секој 1-инчен (2.5 cm) долго клип нуди цврста и сигурна се одржи на алатката во нејзиното разбирање.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Железнички изградена од тешки-должност пластика за сила и долговечност што е отпорен на ' рѓа и корозија; Клипови, исто така изработени од пластика; Има до 14 tools.СЕ ОРГАНИЗИРААТ : ги Преземе сите алатки што имаат врска наоколу и да го користите ABN Сина Алатка Носителот Алатка за Управување за да се постигне крајната организација.Каде е дека клуч кога ви е потребна?Ако вашите клучеви се unorganized и отпадот вашето драгоцено време додека ги frustratingly пребарување за правото еден, употреба на ABN Pegboard Клуч на Носителот.Можете лесно монтирање или скрие овој бар во некоја фиока во вашата гаража, работилница, или занает соба да се организираат до 14 tools!.

Кон својствата

Производи во категоријата