Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KFidFran Гаража Складирање Куки Комунални Ѕид Монтирани Двојно Куки Ј-Тип 68x36x115mm за Организирање на алат, Скали,Велосипеди,Градина Алатки 3pcs(Garagenaufbewahrungshaken Комунални Wand

KFidFran Гаража Складирање Куки Комунални Ѕид Монтирани Двојно Куки Ј-Тип 68x36x115mm за Организирање на алат,

DEN 1567.20
 

Производот е достапен
Достапност

Предности : не се лизга слој на двојно кука е направен од гума материјал, кој е и корозија-отпорни, може да се прошири на услугата живот и да се намали триењето со предметот.- Ѕидот куки може да се користи за да се оџакот shovels, метли, столици, скали, виткање столици, велосипеди, црева, жици, кабли, lawnmowers, и други виси предмети.

Кон својствата

Material:
Iron,Rubber; Surface treatment

Производи во категоријата