Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KFidFran Гаража Складирање Куки Комунални Ѕид Монтирани Двојно Куки Ј-Тип 68x36x115mm за Организирање на алат, Скали,Велосипеди,Градина Алатки 2 парчиња(Garagenaufbewahrungshaken Комун?

KFidFran Гаража Складирање Куки Комунални Ѕид Монтирани Двојно Куки Ј-Тип 68x36x115mm за Организирање на алат,

DEN 1248.00
 

Производот е достапен
Достапност

- Answer : ___________________________ Note : Сите големини се мерат со упатство, ве молиме овозможи 1-3 mm отстапување.Ние веруваме во ФАБРИКА ДИРЕКТНИ набавки.Гаража е секогаш неуредна?Секогаш не се доволно простор?Нема проблем!Овој двоен кука може да ви помогне да се направи поефикасна употреба на вертикална простор за складирање и направете ја вашата гаража изгледаат уредно и !Многу погодна за бесење на велосипеди, shovels, скали, виткање столици, итн.Како да го Користите : Пред инсталацијата, вежба дупки во соодветна позиција, а потоа се утврдат двојно куки со завртки.Функции - Овие гаража куките се направени од високо-квалитет на метал.Ние сме во позиција да ви донесе најновите потрошувачки електронски производи и додатоци на глобално ниво и деноноќно.Тоа може да се ослободи простор за вашата гаража, дуќан, подрум, барака, кујна, нови простории, итн.Тоа може да се ослободи простор за вашата гаража, дуќан, подрум, барака, кујна, нови простории, во e.Спецификација : Материјал : Железо,Гума; Површинска обработка : Пластични Позлатен; Капацитет На Оптоварување : 35kg / 77lbs; Димензии : 68x36x115mm / 2.- Во споредба со еден куки, нашите двојно куки може да поддржи повеќе тежина, која може да се откажам повеќето предмети.(Vorteile : Die rutschfeste Beschichtung des Doppelhakens besteht ани Gummimaterial, das feuchtigkeitsbeständig und korrosionsbeständig ist, умре Lebensdauer verlängern und die Reibung mit dem Objekt reduzieren kann.Тоа лесно може да се инсталира на дрво, тули, гипс картон, и бетонски ѕидови.Ве молиме да не преоптоварување нив додека ги користите.- Ѕидот куки може да се користи за да се оџакот shovels, метли, столици, скали, виткање столици, велосипеди, црева, жици, кабли, lawnmowers, и други виси предмети.Функции - Овие гаража куките се направени од високо-квалитет на метал.Напомена : ве Молиме да се намали триењето помеѓу производот и други остри метали за време на инсталацијата да се заштити не се лизга слој на површината.

Кон својствата

Material:
Iron,Rubber; Surface treatment

Производи во категоријата