Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ambesonne Чадор Кујна Мат, Бројни Шарени дождливото време Додатоци Цртежи Капки за Илустрација, Кадифен Декоративни Кујна Мат со Не се Лизга Подлога, 47 X 19, Сина Multicolor

Ambesonne Чадор Кујна Мат, Бројни Шарени дождливото време Додатоци Цртежи Капки за Илустрација, Кадифен Декоративни

DEN 839.76
 

Производот е достапен
Достапност

ДЕКОРАТИВНИ КУЈНА МАТ, Можете исто така да поставите тоа никаде на друго место треба пријатна чекор.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД. 47 ИНЧИ ШИРОКА x 19 ИНЧИ ДОЛГ, исто така Може да се користи како тоалет мат во перење соби, бањи или суета.КАРАКТЕРИСТИКИ - Мека кадифен површината со анти-лизга поддршка.За сите површини.Нема да наштети на вашиот тротоарите.ЛЕСНО се ГРИЖИ НЕ кајгана.НЕ ставајте мат на влажна површина.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Кон својствата

Производи во категоријата