Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Безбедносната Камера HD 1080P Надзор Камера 2 Начин Аудио Отворено Безжична Камера за Внатрешна или Надворешна употреба

Безбедносната Камера HD 1080P Надзор Камера 2 Начин Аудио Отворено Безжична Камера за Внатрешна или Надворешна

DEN 633.60
 

Производот е достапен
Достапност

1.IP65 Водоотпорна. 2.2100 Lumens на Супер Осветленост. 3.Едноставен за Инсталација и Употреба. 4.Во Реално Време Сигнали & Сирената Hooting. 5.Работи со Алекса и Google Асистент.Тип : IP Камера Поддржани Оперативни Системи : Нема Висока Дефиниција : 1080 P(Full-HD) Леќа (mm) : 2.8 mm Стил : Кутија Камера Конективност : IP/Network Безжична Потекло : CN(Потекло) за Инсталација : Вградени во Ѕидот Заградата : Страна Потрошувачка на Енергија(W) : 32 W Боја : Бела.

Кон својствата

Производи во категоријата