Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Cuccio Сватовник Во Боја На Лак На Ноктите & Дрво Гел Лак - Мечтаење! - За Маникир & Педикир, Целосна Покриеност - Долготрајни, Висок Сјај - Суровост, Формалдехид & Toluene Слоб

Cuccio Сватовник Во Боја На Лак На Ноктите & Дрво Гел Лак - Мечтаење! - За Маникир & Педикир, Целосна Покриеност

DEN 398.16
 

Производот е достапен
Достапност

Овој Професионален Комплет доаѓа w/ појавување на Гел лак без Формалдехид, Формалдехид Смола, Toluene, DBP, Camphor, Xylene, Етил Tosylamide, Parabens, Мирис, Triplehenyl Фосфат & Глутен.Cuccio Натпревар Создателот е професионален лак на ноктите комплет кој е формулиран со Тројно Пигментацијата Технологија за богатите покриеност во еден слој и точно покриеност во две палта Тоа дава ултра долги-трајни и висок сјај полски со неверојатна wearability Овој комплет доаѓа со Cuccio Дрво Помине Гел и појавување Cuccio Боја на Ноктите Лак На Ноктите Гел е 100% полски Слободни, Впие Исклучување Гел Формула која е и LED и УВ се лекува понуда до 21 дена на истрошеност, со соодветна примена Не испарување, задебелување, стврднување или yellowing загарантирана Со врвот на линијата третмани за крајна wearability и сјај На Ноктите Лак нуди богат цветен покривање и може да се користи и за маникир и педикир Нашите формулација е дизајниран да работи посебно со нашите Нокти Решение Третмани за борба против сите природни нокти се однесува имате и за висок сјај и трајни нокти Cuccio производи не само без Суровост, но без безброј сомнителни состојки се уште се користи на пазарот, Вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на : Формалдехид, Tosylamide/Формалдехид Смола, Toluene, Глутен, Acetone, и да Доведе меѓу другото, Овој комплет со гордост се Направени во САД и на мнозинството од Cuccio производи се ослободени од animal byproducts.

Кон својствата

Производи во категоријата