Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LECHAT Совршен Натпревар 3in1 Прав - Диви Бери, Виолетова, 1.48 унци

LECHAT Совршен Натпревар 3in1 Прав - Диви Бери, Виолетова, 1.48 унци

DEN 324.00
 

Производот е достапен
Достапност

Совршен натпревар 3in1 прав е комбинација на трајност на гел лак, силата на доградба на Акрилни нокти, и леснотијата на примена на лак за да се создаде посилен, повеќе ноктите со максимален сјај.Доаѓа во повеќе од 200 крем, мраз и сјајот бои.Светло, природни чувствуваат.Земја На Потекло : Сад.Богата boysenberry крем заврши.

Кон својствата

Производи во категоријата