Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

【DIMMABLE COMPATIBILITYnoтреперење или strobe топло бела боја го заштитува вашето семејство е вид;led lumiled сијалица е ш�

Флексибилни филамент дизајн обезбедува изгледот на G25 сијалица со криви филамент за додаде декоративни

Енергетска Ефикасност го Замени 60 Вати блескаво сијалица за 4,5 W LED сијалица со вжарено, до 90% помалку ене

✔ Бидете Подготвени За Итни случаи Со резервната батерија, на итни светла за дома електричната енергиј

Квалитетот на производот е добар.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.�

Емитира Светла Боја : Црвена; Материјал : Пластични, Метални.Вкупна Висина (Приближно) : 36mm / 1.4".Глава Кол(

Име на производ : 1 W LED Emitter;DC Напред Напон : 3.23.4 V ;DC Напред Тековната : 350m A.Прозрачна fлукс : 90100 LM;Емитуваат �

Име На Производ : Емитуваат Светлина Диоди;Материјал : Метал, Пластика;Емитира Светла Боја : Црвена.Pin Бро

Име на производ : Емитуваат LED Диоди;Материјал : Метал, Стакло.Светла Боја : Бела;Глава Дијаметар : 3мм.Голе

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Електронски Делови, Алуминиум; Нето Тежина : 10g.Пакет Содржина : 1

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : Енергетски Ефикасна Алтернатива за Блескаво G8 База Светилки со Слични Светлината

На сијалица има две settings така можете да изберете дали сакате широк или тесен зрак на светлина, во зависн�

【Висока Ефикасност】 Спаси 90% на сметки за електрична енергија, топло бела 3000 K, 480 лумен, еквивалентно на

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : Енергетски Ефикасна Алтернатива за Блескаво G8 База Светилки со Слични Светлината

МАЛИ Нема да се Сметаат Како Мал тоа е.Најдобрите ЛЕР решение за ПостВрвот Висок Интензитет на Празнење

ПРОИЗВОД ВОВЕД : Водоотпорен : IP67,2 W,CRI : 80+,Лумен : 250 LM,База : G9,Температура на Бојата : 3000 K Matrial : PC покритие,Н

Одлична Затемнување : Лесна Затемнување Способности (100% 10%) Да ги Собере сите Расположение или Декор.LED 10

Таванот Фан Сијалица ТОПЛО БЕЛА 2700 K Тоа го имитира светло од мрак да се создаде удобна и пријатна атмос�

1.✔Answer : ___________________________ NOTE : E12 База,стандарден Американски candelabra светилки База 2.✔DIMMABLE : E12 LED сијалица е м�

【Карактеристики】 Led Candelabra светилки замени 120 W блескаво сијалица со 15 W LED.120 V, 1500 Lumens,4.3 во(110mm) Торпедо Фо�

Со запознаени сијалица форми и инстант светлината, вие сте во можност да се создаде удобна околина, во с�

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : Енергетски Ефикасна Алтернатива за Блескаво G8 База Светилки со Слични Светлината

★Главата Тип : изборен Круг; Глава Дијаметар : 3мм; Pin Должина : 18 мм ★Комплет Кутија за Складирање : Не гри

★ Глава Дијаметар : 5mm; Глава Тип : изборен Круг; Pin Должина : 18 мм ★ Целосни LED Асортиман Комплет : Тоа ги вк

【DIMMABLE COMPATIBILITYnoтреперење топло бела 2700k заштита на вашето семејство видот;e12 led сијалица dimmable широко се п�

Висока ефикасност и заштеда на енергијазачувајте до 65% на сметките за електрична енергија!Vтип двојноре

MAKYTWOW A15 smart светилки може да прима команди како го вклучите / исклучите или слабо / заличи преку вашиот �

Се Започна во Секунди : Ултра едноставна PlugnИгра за подесување.Едноставно пресврт во Sengled smart светилки и �

????【Технички Карактеристики】A19 led сијалица, 60 вати противвредност, E26 база, 5000 K бел ден, неdimmable,AC120 V, CRI 80,22

????【 1200 LM Висока Осветленост 】 Оваа dimmable led сијалица со вжарено има висок излез на 1200lm и мека бела ефект н

✅ LINKABLE И ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : Ова 8 FT LED Продавница Светлина Тела може да се поврзе до еден по еден со лес�