Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Под Оклоп Жените HeatGear Висока Waisted Pocketed Leggings

Под Оклоп Жените HeatGear Висока Waisted Pocketed Leggings

DEN 478.32
 

Производот е достапен
Достапност

87% Полиестер/13% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Компресија : Ултра-тесни, вториот-на кожата се вклопуваат.Нашиот Најголем Легендарниот : Супер-светло Heat Gear ткаенина испорачува супериорен покриеност без мерење на вас долу.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Ергономски flatlock шевовите испорача удобно, chafe-слободен одговара.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Нашиот Најголем Легендарниот : Супер-светло Heat Gear® ткаенина испорачува супериорен покриеност без мерење на вас долу.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Анти-мирис технологија е врвен иновација која ви помага спречува мирис.Ергономски flatlock шевовите испорача удобно, chafe-слободен одговара.

Кон својствата

Производи во категоријата