Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Powerlock Лента По Правило,16-Нога (2-Pack)

Powerlock Лента По Правило,16-Нога (2-Pack)

DEN 534.48
 

Производот е достапен
Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Пакување од 2. Stanleypowerlocktape правило 3/4 во.X 16 ft. - 286722. Лента правило обезбедува позитивни сечилото заклучување без притаен.Посебни Вистина-Нула кука овозможува користење на ноктите како стожерот да се подготви кругови и сводови.Хром високо влијание ABS случај е работа сајт е тешко.Mylar полиестер филм се протега живот на целата сечилото хром високо влијание ABS случај е работа сајт тешко се обезбеди сечилото заклучување нема да лази во текот на мерења 16" и 19.2" студ центар ознаки поедноставување на кадрирање работни места, корозија-отпорни tru-нула крајот кука за прецизни мерења должина : 16 "ШИРИНА : 3/4".

Кон својствата

Производи во категоријата