Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Стенли STHT33281L 25' Магнетни Совет & Фракционо Прочитајте LeverLock Лента Мерка

Стенли STHT33281L 25' Магнетни Совет & Фракционо Прочитајте LeverLock Лента Мерка

DEN 340.56
 

Производот е достапен
Достапност

7' сечилото Standout. 1.5 x* посилна анти-отсјај на ножот.Автоматско сечилото заклучување : држи ножот безбедно во позиција.Пишува-на етикетата : за повторна употреба со столар молив.Не-marring frictionless база : да се помогне да се заштитат работа површина.На Стенли STHT33281 L 25 ft магнетни совет & фракционо прочитајте рачката за Заклучување лента мерка е дел од почитуваат рачката за Заклучување линија.На фракционо единици се направи читање мерења лесно и прецизно и да помогне да се минимизира грешки.Марк надолу мерења на пишување-на етикетата и употреба на магнетен совет за да се обезбеди лента на метални површини.Оваа лента карактеристики автоматско сечилото Заклучување која го држи ножот безбедно во позиција.Тој нуди 7' сечилото standout, со 1.5 x* посилна анти-отсјај на ножот.Некој пишува на етикетата овозможува повторна употреба со Столар молив, со не-marring frictionless база за да помогне да се заштитат работа површина.Поддржани од страна на Стенли ограничен доживотна гаранција.

Кон својствата

Производи во категоријата