Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дени Томпсон JSA Грб Autograph Рака Потпишан 1975 All Star Ливче

Дени Томпсон JSA Грб Autograph Рака Потпишан 1975 All Star Ливче

DEN 2112.00
 

Производот е достапен
Достапност

CERTED ОД #1 НА ТРЕТИ ЛИЦА AUTHENTICATOR И ЕДЕН ОД INTERNETS ВРВОТ ПРОДАВАЧИ НА ПОТПИСИ.СЕКОГАШ СЕ ПРЕВЕЗУВА НА ИСТИОТ ДЕН ПЛАЌА ОСИГУРЕНИКОТ.ЕДЕН ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ЛИЧНО ВО СОПСТВЕНОСТ НА РЕЗЕРВИТЕ НЕ "КАПКА БРОД ,МАРК ДО ОПЕРАЦИЈАТА" СИТЕ ЕЛЕМЕНТИ СЕ ТУКА.НАД 25 ГОДИНИ НАЦИОНАЛНИТЕ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПРЕДМЕТИ ТАБЕЛА НОСИТЕЛОТ ПРЕБАРУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗА НАС.Убаво Целосно Certed Автентични Потпишан Предмети Од Internets # Продавачот На Автентичен Потпис.

Кон својствата

Производи во категоријата