Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
КЕН СИЛНО ПОТПИШАН JSA РАКОПИСНО ПИСМО АВТЕНТИЧНИ AUTOGRAPH

КЕН СИЛНО ПОТПИШАН JSA РАКОПИСНО ПИСМО АВТЕНТИЧНИ AUTOGRAPH

DEN 1800.00
 

Производот е достапен
Достапност

CERTED ОД #1 НА ТРЕТИ ЛИЦА AUTHENTICATOR И ЕДЕН ОД INTERNETS ВРВОТ ПРОДАВАЧИ НА ПОТПИСИ ЗА НАД 25 ГОДИНИ СЕ ЗНАЕ КОЈ ЌЕ СЕ КУПУВААТ ОД.СЕКОГАШ СЕ ПРЕВЕЗУВА НА ИСТИОТ ДЕН ПЛАЌА ОСИГУРЕНИКОТ.ЕДЕН ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ЛИЧНО ВО СОПСТВЕНОСТ НА РЕЗЕРВИТЕ НЕ "КАПКА БРОД ,MARK UP" РАБОТАТА НА СИТЕ ЕЛЕМЕНТИ ТУКА СЕ ПОДГОТВЕНИ ДА БРОД.НАД 25 ГОДИНИ НАЦИОНАЛНИТЕ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПРЕДМЕТИ ТАБЕЛА НОСИТЕЛОТ ПРЕБАРУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗА НАС.УБАВО ЗАВЕРЕН ПОТПИС ОД INTERNETS #1 ИЗВОР НА КВАЛИТЕТНИ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПРЕДМЕТИ ЗА ИЗМИНАТИТЕ 30 ГОДИНИ.

Кон својствата

Производи во категоријата