Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Soapow Бебе Bassinet Лист Деца Печатени Лист Мека Дише Лист за Стандард Креветчето Bassinet Душек

Soapow Бебе Bassinet Лист Деца Печатени Лист Мека Дише Лист за Стандард Креветчето Bassinet Душек

DEN 383.76
 

Производот е достапен
Достапност

Погоден за стандард правоаголник, hourglass, овален облик на bassinet душек подлога.Одговара на бебето bassinet душек со големина до 41 cm x 82 см (16.5" x 32").Направени од премиум полиестер ткаенини, меки и удобни, безбедни бебе е чувствителна кожа.Еластична врвца околу отворањето може да се задржи покрие остане во место без лизгање.Лесно да се замени за неколку секунди, што го менува покрие брза и лесна задача за вас.За Перење : Деликатна циклус за машина за перење, ја собори сува на ниска топлина.

Кон својствата

Item Type:
Bassinet Sheet Material

Производи во категоријата