Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Цветни Bassinet Листови 3 Пакет со Флорални Пакет N Игра Листови 2 Пакет, Флексибилни Одговара

Цветни Bassinet Листови 3 Пакет со Флорални Пакет N Игра Листови 2 Пакет, Флексибилни Одговара

DEN 695.52
 

Производот е достапен
Достапност

Направени од премиум џерси ткаенина, нашите листови се меки, дише и противалергиски, пријател на бебето е деликатна кожа.Тоа ќе обезбеди супер удобно спиење средина за вашиот малку еден.Нашето бебе bassinet листови се 32 x16 x4 инчи, универзален за сите стандардна големина овал, правоаголник и hourglass bassinet душек.Тоа, исто така, работи на повеќето стандардни големина менување на подлоги како капак!.Нашите опремени пакет n игра листови се 38 x24 х5 инчи, оваа големина ви овозможи да се вклопи во овие лист на било кој бренд пакет n игра душек и преносни мини креветчето душек кој големина до 39" x27" x3". 5" длабок џеб и еластична бенд околу работ обезбедува сит се вклопуваат.Овие убави џерси поврзана опремени листови се совршени за вашето бебе девојка.Сега да ги користите како бебе листови за мини креветчето и пак n игра лист.

Кон својствата

Производи во категоријата