Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Цветни Bassinet Листови 3 Пакет со 3 Pack Шарени Пакет N Игра Листови

Цветни Bassinet Листови 3 Пакет со 3 Pack Шарени Пакет N Игра Листови

DEN 959.52
 

Производот е достапен
Достапност

нашите bassinet листови се направени на премиум џерси ткаенина, мека, дише и противалергиски, пријател на бебето е деликатна кожа.Тоа ќе обезбеди супер удобно спиење средина за вашиот малку еден.Нашето бебе листови се 32 x16 x4 инчи, универзален за сите стандардна големина овал, правоаголник и hourglass bassinet душек.Тоа, исто така, работи на повеќето стандардни големина менување на подлоги како капак!.Нашите playard опремени листови се пораби од мека еластичен џерси поврзана памук на 195 gsm, тоа е противалергиски и дише, пријателски бебе деликатна кожа.Вашиот малку ќе се чувствуваат удобен додека тие си играат или спиење.Нашите опремени листови се 38 x24 х5 инчи, оваа големина ви овозможи да се вклопи во овие лист на кој било стандард 24 x 38 инчен е пакет n игра душек и преносни мини креветчето душек. 5" длабок џеб и еластична бенд околу работ обезбедува сит се вклопуваат.Овие убави опремени листови се совршени за вашето бебе девојка.

Кон својствата

Производи во категоријата