Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kelaya Бамбус & Органски Памук Bassinet Листови Peonies

Kelaya Бамбус & Органски Памук Bassinet Листови Peonies

DEN 685.20
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Органски бамбус и памучни.Ексклузивен дизајн.Уникатен Invibe.Bassinet опремени лист.Мека и дише.Тоа е она што соништата се направени на ..Направени од најубавите и ултра мека ткаенина, нашите Kelaya бамбус bassinet листови ќе обезбеди вашиот мал агол почива на мирен начин.Овие плочи се удобно и дише, намалување на ризикот од прегревање додека се деликатна против bub на кожата.Бамбус ткаенина е природен и прекрасен избор за бебе листови.Нашите Kelaya листови се достапни во четири прекрасни дизајни уникатен Invibe.Овие можат да се комбинираат со нашите појавување Graycen бамбус cot листови и Милан органски муслин обвива да се создаде луксузен дизајниран простор.Details Gender Unisex Size 80 x 40 x 10 cm Season Сите year Fabric 70% Бамбус и 30% Органски cotton Washing Рака мие или машина за миење ладно.

Кон својствата

Производи во категоријата