Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
XUNWENR Креветчето Листови Фланелен боксери Креветчето Кревет Рамен Лист Зима и Топло Руно за Бебе Девојки и Момчиња Бебе Постелнина Кревет Душек Заштитник 120 65cm Мека

XUNWENR Креветчето Листови Фланелен боксери Креветчето Кревет Рамен Лист Зима и Топло Руно за Бебе Девојки и

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

Латекс,руно,фланелен боксери. 1.Премиум Материјал : душек се направени од латекс направени кој има полно работно порозни саќе структура, анти-вибрации, и поддршка, со топол допир.На breathability, влага апсорпција и топлина дисипација на латекс кул мат е подобро од тоа на обичните мат, и тоа е мека и кожа-friendly за подобрување на бебето спие удобност. 2.Мулти-Функционални Душек : Овој душек има карактеристики на кул, мазна, дише, влага апсорпција, antistatic и така натаму.Големина : 120*65 Fabric : фланелен боксери.

Кон својствата

Производи во категоријата