Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Falken Дизајн ABS Текстура Лист, Црн, 10 x 10 x 1/16

Falken Дизајн ABS Текстура Лист, Црн, 10 x 10 x 1/16

DEN 53.76
 

Производот е достапен
Достапност

ABS лист се високо влијание сила на двете високи и ниски температури.Добра отпорност на хемикалии и извонредна formability.Лесно да се намали со рачни алат и може да биде линија свиткана со генерички лента грејач.ABS лепила за себе користење на Заварување-На растворувач цемент, и на многу други материјали за користење на најчесто достапни структурни лепила.Лесно да се намали со рачни алат и може да биде линија свиткана со генерички лента грејач.Falken Дизајн екструдиран ABS (Acrylonitrile-Butadiene-Styrene) е цврсти комунални одделение лист со 100% богородица капа нуди одличен изглед и вредност во широк спектар на апликации.

Кон својствата

Производи во категоријата