Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Креветчето Душек Опремени Листови за Bassinet Подлога Деца Душек Покрие Памук Полиестер Опремени Bassinet Лист Еластичен Лав Coverlet Маска

Креветчето Душек Опремени Листови за Bassinet Подлога Деца Душек Покрие Памук Полиестер Опремени Bassinet Лист

DEN 337.20
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Удобен : На Дете Душек Маска може да апсорбира влага и фитил далеку пот, и не е лесно да се pilling, па тоа е многу лесен за употреба.Навремено-слободно : Опремени Листови за Bassinet Подлога може да се остане во станот и навремено-слободен дури и ако бебето спие цела ноќ, нема потреба да се направи кревет.Еластична дизајн : Опремени Креветчето Лист има фина игли и конци, не е лесно да се падне, високо еластична еластична бенд, не се лизга и не-менувањето, и поудобно да се промени и се мијат.Дише : Преносни Креветчето Душек е кожата-пријателски, дише, еколошки и здрави, и може да се користи на леснотија.Мека : Bassinet Лист е направен од памук полиестер тоа значи дека не само што е меко чувство, но, исто така, е здрав за употреба.Опис : Подготвен Креветчето Лист производот е мека и удобна, кожата-friendly и дише, универзал во сите годишни времиња.Не осип и несакани проблеми со кожата.Може да се применува на Преносни Креветчето Душек за неколку секунди и да останете во место и секогаш.Чувајте вашиот кревет уредно и навремено-слободен сите времиња.Карактеристики : Опремени Креветчето Лист-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : полиестер памук.-Големина : 82x41x8cm/32.28x16.14x3.15 инчи.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала 1-3cm димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1*Опремени Креветчето Sheet Happy Шопинг.

Кон својствата

Производи во категоријата