Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Малку Скок Фламинго Креветчето Лист - Џерси Креветчето Душек за Деца Кревет, Бебе Листови за Креветчето Деца Кревет Листови Девојка Креветчето Поставува за Девојк?

Малку Скок Фламинго Креветчето Лист - Џерси Креветчето Душек за Деца Кревет, Бебе Листови за Креветчето Деца

DEN 455.76
 

Производот е достапен
Достапност

Џерси.Флексибилни се Вклопуваат - Нашите великодушно големина креветчето лист мерки 28" x 52" x 9" и доаѓа со еластична бенд сите околу страни за безбедно ги собере сите стандардни креветчето душеци или деца кревети.Мека Џерси Поврзана Ткаенина - Нашите креветчето постелнина чаршави се чувствува многу мека на допир и држи добро во текот на многу се користи.Двете лесен и дише, памук промовира кул и удобно ноќен сон.Се мијат пред употреба за да се обезбеди најдобро одговара и мекост за години или бебиња.Шармантен Стил - стилски фламинго дизајн го прави овој лист слатка, повикувајќи површината за вашите посебни бебе девојка, нашите шик креветчето лист се осигура дека вашето бебе девојка ќе спијат во стил.Можете да ја заврши својата стилски бебе соба поставува со додавање на појавување Фламинго swaddle ќебе или шетач ќебе на вашата количка. (ASIN : B071 GY918 C/ B076 CG4 J6 Q).Лесно Чистење - Машина перат и dryable.Гаранција - Ако не сте целосно и крајно задоволни за нашето бебе ќебиња,ние нудиме без прашања праша целосна наплата.Нашата цел е за вас и вашиот малку еден да биде среќен што може да биде!. - Мека и Тивок : 100% Џерси Малку Скок е Опремена Креветчето Лист Групи се составени од светлина, мека и дише ткаенина.Изработени од 100% висококвалитетен Џерси сплетам , бебињата го сакаме нашиот креветчето листови, како што тие ги нудат мека, пријатна текстура која lulls нив во мирен сон. - Адаптибилен Еластичност : се Вклопува Повеќе Душек Големини Нашите исклучителни производот се вклопува сите стандардни душеци се продаваат за Јасли и Деца Кревети, овозможувајќи голем одговара на неправилна големина душеци.Нашите уникатно дизајниран лист е опремен со флексибилни, дарежлив гума за џвакање, лесно покривање на вашиот душек, додека истовремено нуди тесни печат, овозможувајќи голем одговара за вашиот душеци. - Добра на Удобност : Сит & Звук.Сите листови се зајакнат два пати со дебел еластична бенд, овозможувајќи ви да бидат сигурни дека вашето бебе е безбедно, сит и звук.Нашиот потпис функција гарантира дека не постои зачестеноста, лошо фитинг, или премногу лабава одговара на нашиот креветчето листови, избегнување опасни ситуации и создавање исклучително безбедна средина за одмор. - Шармантен Стил : Calling Бебе Девојки!Стилски фламинго дизајн го прави овој лист слатка, повикувајќи површината за вашите посебни бебе девојка, совршено комплименти било бебе мода, нашите шик креветчето лист се осигура дека вашето бебе девојка ќе спијат во стил.

Кон својствата

Производи во категоријата