Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Jaxson Светот Вселената Опремени Креветчето Лист, Екстра Мека Џерси Поврзана Памук, Дише, Бебе и Деца Лист - Rocketship и Астронаут

Jaxson Светот Вселената Опремени Креветчето Лист, Екстра Мека Џерси Поврзана Памук, Дише, Бебе и Деца Лист

DEN 839.76
 

Производот е достапен
Достапност

ЕДИНСТВЕН!Оваа вселената печатење е надвор од овој свет!На дело беше рака подготвени, а потоа се претвори во оваа висок контраст, rocketship и астронаут моделот што ќе очаровам вашиот малку еден.Тоа е повеќе од само креветчето лист; тоа е функционално парче од уметнички дела за да го додадете вашиот уникатен расадник!.ЕКСТРА МЕК & ДИШЕ!Оваа 100% џерси поврзана памук креветчето лист е совршен за чувствителна кожа и многу помек од ткаени памук листови!Вашиот малку астронаут ќе се спие во удобност и стил на овој супер меки и дише креветчето лист!.ИЗДРЖЛИВИ!Оваа креветчето лист е отпечатена со еко-пријателски мастило дека ќе застане на машината за перење.На пораби еластична работ овозможува лесен и безбеден одговара на сите стандардни креветчето и деца душеци.Удобен и трајни производи за зафатен мајки и татковци!.ПОЈАВУВАЊЕ НА ОРКЕСТАРОТ!Координатите совршено со нашите вселената тема бебе ќебе и менување на подлога покрива.Совршена идеја за некоја оригинална бебе туш подарок или да се врзуваат заедно свој простор тема расадник!Опис.Имате малку астронаут постигнување за ѕвездите од еден ден, кога ќе го вклучите ова волшебна креветчето лист во нивните вселената расадник.Овој лист е во црна боја со рака подготвени ракетни бродови и астронаутите кои биле претвори во модел печатени во контрастен бело мастило.Овој висок квалитет креветчето лист е направен од екстра нежно, џерси поврзана памучна ткаенина.Вие сте сигурни дека за да се почувствува разликата право од пакет, и тоа само ќе се добие помек со секое миење!Дизајниран за лесно да ги собира, сигурно и безбедно за стандард креветчето и деца душеци благодарение на тоа е пораби еластична раб.Координатите совршено со нашите вселената менување на подлога опфаќа и бебето ќебиња.Никогаш не користете било лошо фитинг постелнината во бебе е креветчето.

Кон својствата

Производи во категоријата