Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дизни Мечо Пух Класичен Пу Памук Опремени Креветчето Лист, Слонова Коска, Путер, Аква, Портокал

Дизни Мечо Пух Класичен Пу Памук Опремени Креветчето Лист, Слонова Коска, Путер, Аква, Портокал

DEN 671.76
 

Производот е достапен
Достапност

Класичен Пу Опремени Креветчето Лист карактеристики сакана ликови во нијанси на боја на слонова коска, путер, аква и портокал, сите од 100% памук ткаенини.Класичен Пу - Опремени Креветчето Лист мерки 52 x 28 x 9".Тоа одговара на стандард и кабриолет креветчето.Софистицирани и слатка.Украсите вашиот расадник со овој ажурирани да ја преземе класичен, возљубени ликови.Се меша и натпревар оваа креветчето лист со други Класичен Пу постелнина и декор елементи за да се создаде вашиот совршен расадник!.Број На Модел : 8893003. Класичен Пу - Опремени Креветчето Лист.Вашиот малку ќе спијам слатко опкружен од страна на Дизни Бебе е сакана Класичен Мечо Пух ликови во нијанси на боја на слонова коска, путер, аква и портокал.Оваа 100% памук опремени креветчето лист карактеристики Мечо Пух, Tigger, Piglet и Eeyore на страни, напред и назад.Направени за да ги собере стандардна големина креветчето душеци, со еластична сите на пат за сит се вклопуваат.

Кон својствата

Производи во категоријата