Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
JumpOff Jo - Памук Опремени Креветчето Лист, Супер Меки, за Стандард Креветчето Душеци и Деца Кревети - Мама Мечка Розова

JumpOff Jo - Памук Опремени Креветчето Лист, Супер Меки, за Стандард Креветчето Душеци и Деца Кревети -

DEN 407.76
 

Производот е достапен
Достапност

100% Родител Одобрени - Креветчето лист постелнина дизајниран од страна на родителите, противалергиски Jump Off Веќе Креветчето Лист е направен од 100% памук, за помек и повеќе дише креветчето лист за вашето бебе момче или девојка.Оригиналниот Дизајн Креветчето Лист - Вие нема да бидете во можност да се најдат на овој онанирачки шема никаде на друго место.Единствена whimsical дизајн илустрира вашата љубов за вашиот малку еден сите на патот до месечината и назад.На нијанси на pinks и пурпурна на црн и бел лист ќе се вклопуваат лесно во било расадник.Подобро Ноќен Сон За Бебе - Како загрижен родител ќе сакаат само најдобро за вашето бебе.На Jump Off Веќе памук опремени лист е мека на вашето бебе е и кожата станува помека со секое миење!.Изграден За Стандард U. S. Креветчето Душек - Мерење на 28 инчи со 52 инчи, на креветчето лист е еластична, опремени страни и агли се обезбеди непречено, сит, и сигурно одговара, така на вашето бебе може да се движи и шаване, но постелнината ќе остане во место.Лесно Да се Чисти - Jump Off Веќе е Креветчето Лист е машина перат и фен безбедно, 100% памук, противалергиски, и не го држете мирис или дамки. 100% памук.Мека и дише.Противалергиски.Машина перат и собори сува ниска.Не задржат дамки или мирис.Се вклопува во стандардната големина јасли во НАС.Транспорт на Вашиот Мал Една До Земјата на Магијата И се Прашувам.Дизајниран од страна на родителите, супер меки Jump Off Веќе Креветчето Лист е љубов направен од 100% памук, да биде пријател на вашето бебе на кожата.Кој оригинални илустрации и дизајни, нашите креветчето лист одговара на сите стандардна големина креветчето душеци, дизајниран со екстра-длабоко агли за најсигурен одговара.Шарени и илустративен дизајни ќе биде симпатична прилог на било бебе момче, бебе девојка или родово-неутрални расадник или соба.Ткаенина Грижа Детали : 100% памук, машина за миење со ладна како бои, собори сува ниска, кул железо ако е потребно.

Кон својствата

Производи во категоријата