Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Chippi & Co Симпатична Аризона Кактус Опремени Памук Креветчето Лист за Бебе Стандардна Големина Душек, момче и Девојка Унисекс Расадник Постелнина 52x28

Chippi & Co Симпатична Аризона Кактус Опремени Памук Креветчето Лист за Бебе Стандардна Големина Душек, момче

DEN 622.80
 

Производот е достапен
Достапност

【Меки и тенки материјали за новороденче】Нашето бебе креветчето листови се направени од еден слој од 70%бамбус/30% памук ткаенини дека е супер лесни, кој ќе го промовира кул и удобно ноќен сон за бебето.Нашата атмосфера, екстра мек муслин креветчето лист е пре-изми за мекост против бебе е деликатна кожа. 【Дизајниран за Удобност и Безбедност】Нашите опремени креветчето листови мерки за 52 x 28 x 4", кој е дизајниран да одговара на повеќето стандардни креветчето душеци и деца спиење душеци.4" длабочина и еластична бенд се обезбеди безбедно и snuggly одговара душек покритие за различни бебе спиење е позиции. 【Трендовски Дизајн】Ние дизајн и currate зелени Аризона bunny уво кактус дизајн креветчето опремени листови модели и бои, врз основа на сегашниот тренд и палета на бои на Instagram топла мајки.Тие се совршено родово-неутрални и за двете млади и деца, момчиња и девојки.Тоа е најдобар бебе туш подарок за секоја нова мајка или нови родители. 【Машина перат】 Модерна унисекс бебе дете креветчето листови се издржливи и машина перат.На дише памучна ткаенина ќе добие помек со секое миење. 【30-ден без мака се врати】Сите наши бебе креветчето листови се испратени од нашите НИ магацин и да може да се врати во рок од 30 дена, ако оштетената страна на производителот е грешка или не одговара на стандардна големина душек.Ние имаме намера да ги понудиме најдобрите објекти и услуги на .Родово-неутрални и тренди модели се совршени за вашето бебе е расадник на постелнината декорација.Chippi бебе соба оркестарот листа.

Кон својствата

Производи во категоријата