Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BENECREAT 39x1.5/1 Злато Месинг Метал Фолија на Ролна Фолија Плоча се Тркалаат 0.1 mm Дебели за Декорација и Поправки (2 парчиња)

BENECREAT 39x1.5/1 Злато Месинг Метал Фолија на Ролна Фолија Плоча се Тркалаат 0.1 mm Дебели за Декорација и

DEN 270.96
 

Производот е достапен
Достапност

[Size] : (1) 0.1 мм во дебелина, 1000mm x 50mm/39x1.5" (2) 0.1 мм во дебелина, 1000mm x 30мм/39x1", 2 различни големини може да ги задоволи секојдневните потреби. [Боја Задржување] : Месинг е стабилна во боја, долго-траен, удобен и трајни, не избледуваат лесно. [Материјал] : Направен од висок квалитет на месинг, добар пластичност и висока јачина, лесно да се наведнуваат и ги намали. [Употреба] : Одлична за DIY проекти, градење на декорација, индустриски, опрема, мебел и декорација на поправки. [Лесен за употреба]:Мека, лесно да се наведнувам, погодно за лемење, сечење и да ја задржите формата, одличен за домашна декорација.Лесен за употреба, Лесно за да се намали и лемење.

Кон својствата

Material:
Brass
Color:
Gold

Производи во категоријата