Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Horseware Amigo Акции Коњ Худ Не Се Пополни

Horseware Amigo Акции Коњ Худ Не Се Пополни

DEN 420.00
 

Производот е достапен
Достапност

Horseware Ирска.За користење со Amigo Акции Коњ одѕивот на гласачите Лајт 0g.Достапни во Мали, Средни и Големи.Црна со сребрени украси.Нема да се пополни.Horseware Amigo Акции Коњ Худ - Не се Пополни Оригинални 600 Denier надворешниот вратот маска за да одговара со вашиот Ранч или Акции Коњ одѕив на гласачите, придава со Велкро циклуси.На надворешната школка е водоотпорен и дише со сјај за подобрување на полиестер обвивка.Карактеристики : 600 Denier Велкро циклуси Полиестер обвивка Не се пополни Боја : Црна со Сребро Големина : За ќебиња големина X-Small : Под 60" Мал : 60" - 66" Медиум : 78" - 81" Големи : 84" - 87".

Кон својствата

Производи во категоријата